Lista zarejestrowanych (dogrywka)

Opłatę startową w wysokości 100 złotych od osoby należy wpłacać na konto:
Stowarzyszenie OTK Rzeźnik
ul. Jabłoni 15
44-105 Gliwice
32 1050 1403 1000 0090 3006 3425Proszę o podanie w opisie przelewu "opłata startowa Rzezniczek" oraz nazwiska zawodnika.

Dyrektor II Rzeźniczka
Mirosław Bieniecki

Pozostała liczba wolnych miejsc: 0

LISTA ZGŁOSZONYCH

LP Imię Nazwisko Klub
1 Agnieszka Siennicka
2 Ewa Nadolna HR max
3 Kinga Juskowiak KB Maniac Poznań
4 Piotr Pielachowski Boso ale w ostrogach
5 Mariusz Puchała
6 Mateusz Anioł
7 Justyna Rajtar Wietnamscy Wspinacze
8 Michał Szubert
9 Andrzej Brzozowski Apteka Mikstura
10 Dariusz Michalski
11 Mateusz Papierak
12 Emil Bielski
13 Jakub Jaszczuk
14 Joanna Jaszczuk
15 Dorota Czajkowska-Balcerzak
16 Piotr Gorgoń
17 Łożyński Radomir
18 Izabela Trykacz
19 Piotr Leszczyński
20 Szymon Szterleja
21 Jerzy Białecki aleTEMPO
22 Dariusz Ozimkowicz zimek
23 ARTIOM KOMARDIN Cała Ryba Biega z Polską
24 Piotr Binder OT Rzeźnik
25 Monika Małek ...
26 Sebastian Woźniak
27 Ludwik Gołębiowski
28 Robert Mikurenda
29 Łukasz Kozioł Zabiegani Mielec
30 chrystian nazar EPWW
31 MARCIN OLCHOWIK
32 LESZEK ROSA BÓBR TŁUSZCZ
33 Sławomir Klimek Zabiegani Mielec
34 Rafał Błachowicz ZABIEGANI MIELEC
35 Woźniak Ryszard Politechnika Warszawska
36 Sylwia Bondara
37 Piotr Kaczmar
38 ANDRZEJ DWORAKOWSKI łapscy lajtowcy
39 KRZYSZTOF BIERNAT łapscy lajtowcy
40 Enrique Montalva
41 Michał Grzegorczyk Klub biegacza Stalowa Wola
42 Sawicki Zdzisław YULO RUN TEAM SIEDLCE
43 Michał Korzeniowski Yulo Run Team Siedlce
44 Karol Tojek
45 Maciej Żukiewicz LKS Olymp Błonie
46 Damian Pechman
47 Piotr Skrzypczak Maraton Lubelski
48 Piotr Narloch
49 Jarosław Zioło
50 Maciej Kramarek
51 Ewa Zielnica
52 Rafał Kamiński
53 Magdalena Gromysz
54 Jacek Gromysz
55 Katarzyna Moskal
56 Marta Janczewska
57 Piotr Pysz
58 Przemysław Koch Szwagier Team
59 Piotr Rybacki Szwagier Team
60 Angelika Charkot-Pechman
61 Artur Cyparski cztery pory roku
62 Jakub Szanecki
63 Łukasz Pelc cztery pory roku
64 Agnieszka Kostrzewa KW Warszawa
65 Paweł Wójcik
66 Marcin Kubiak Joy Division
67 Grzegorz Menet KB morsów SOPELEK Rzeszów
68 Sebastian Czaicki www.sanit-clean.pl
69 Marta Chlastawa Pędzące Ślimaki 🙂
70 Roman Jurczak
71 Beata Doroba niezrzeszona
72 Kacper Prynda
73 Justyna Markowicz
74 Krzysztof Markowicz
75 Monika Wilk
76 Grzegorz Hydzik
77 Marek Jaroszewski 4Run Team Piła
78 JANUSZ KRASOŃ Rzeszowski Klub Morsa SOPELEK
79 Damian Hydzik
80 Łukasz Derwich
81 Ida Słowińska
82 Robert Paszek Dukla
83 Małgorzata Drążyk KW Warszawa
84 Małgorzata Nowak TreningBiegacza.pl
85 Grzegorz Krzysztoń Fundacja WOŚP
86 Mariusz Siwiec Spartanie Dzieciom
87 Małgorzata Czeszyk DF Klub
88 Małgorzata Czeszyk DF KLUB
89 Rafał Tomkowicz Sfera Finansów
90 Ewa Raczyńska Babski Team
SPONSORZY:

lenkomarmamilleniumsqueezysqueezy

PARTNERZY:

garminliga biegow gorskichskalnykrainawilkaextremeaz-tape

PATRONI MEDIALNI:

biegigorskietvp rzeszowtvp rzeszownowiny24outdoormagazynportal gorskifestiwal biegówfestiwal biegówdziennik zachodni