Panel odpraw wirtualnego biura

Maratonki i maratończycy bieszczadzcy! 

Wysyłamy do Was panel odpraw wirtualnego biura VIII Hyundai Ultramaratonu Bieszczadzkiego. Pod podanym w mailu linkiem znajdziecie przekierowanie do indywidualnego systemu rejestracji czasu odbioru pakietu oraz godziny wyjścia na trasę wybranego biegu. 

Odbiór pakietów

Cisna, Szkoła Podstawowa
Godziny otwarcia:

- Piątek - 16:00 - 22:00
- Sobota - 5:00 - 8:30

Czas odbioru pakietu to orientacyjny przedział w którym spodziewacie się dotrzeć do Punktu Odbioru Pakietów, aby odebrać swój numer, czip oraz pakiet uczestnika. Podanie tego czasu usprawni odbiór pakietów a tym samym pozwoli zminimalizować kolejki. Pamiętajcie przy tym, że do Punktu Odbioru Pakietów musicie przyjść z wydrukowaną, wypisaną i podpisaną kartą uczestnika. Karta będzie do pobrania po zalogowaniu się na profil uczestnika na b4sportonline.pl

Uwaga! 📢 Wszystko czego wam potrzeba znajduje się na waszych kontach, tam możecie zadeklarować godziny odbioru pakietu startowego oraz startu, o ile nie zrobiliście tego za pomocą linku z maila (sprawdźcie spam, reklamy etc.).

Jak to zrobić? Bardzo proste (o ile pamiętacie dostępy do konta), logujecie się na b4sportonline.pl, wchodzicie w Moje Wydarzenia, szukacie Maratonu Bieszadzkiego i klikacie w pomarańczową ikonkę edycji, która znajduje się po prawej stronie. Wchodzicie, w danych swojego zgłoszenia szukacie pola z deklaracjami, zaznaczacie, zapisujecie. Jeżeli jesteście na tyle zabiegani, że nie pamiętacie, która godzinę podaliście, to też nie problem. Należy wejść na stronę z zapisami https://b4sportonline.pl/ultraMaraton_Bieszczadzki/ na listę uczestników biegu, w którym bierzecie udział, znaleźć swoje nazwisko na liście i sprawdzić. 🔍 

Jeżeli już jesteście zadeklarowani, wydrukujcie kartę uczestnika. Znów wchodzicie na swój profil, potem w wydarzenia, tuż obok swojego numeru startowego, znajdziecie granatową ikonkę z kartą. Klikacie, pobieracie, drukujecie, podpisujecie, ruszacie w Bieszczady.

Planując start na UMB90 pamiętajcie, że "bez względu na godzinę startu, punkt w Wetlinie w kierunku Bieszczadzkiego ParkuNarodowego i mety będzie można opuścić dopiero o świcie, tj. o godzinie 7:00. Zalecamy dostosowanie godziny startu tak aby uniknąć czekania w punkcie Wetlina."

Starty

  • 90km 9-10.10 (pt-so) 21:00, 23:00, 1:00, 2:00
  • 52km 10.10 (so) 3:00, 4:00, 5:30, 6:00, 6:30
  • 26km 10.10 (so) 6:50, 7:10 odjazdy kolejki (start z Solinki po dojechaniu pociągu)
  • 14km 10.10 (so) 8:00, 9:00
  • Maraton Selekcja 10.10 (so) 06:00 z Cisnej

Startujemy w rozproszeniu, w grupach po maksimum 250 osób, z przerwami pomiędzy grupami. Tak jest ponoć bezpieczniej. Podany czas wyjścia na trasę to rezerwacja terminu startu. Nie startujecie w przedziałach czasowych tylko grupami o wybranych godzinach. Limit na start to 250 osób, więc jak się dobrze umówicie to UMB90 może wystartować nawet o jednym czasie, UMB52 i UMB14 w dwóch- trzech falach… Na UMB26 deklarujecie którym pociągiem jedziecie, nie godzinę startu.UMB26 ma czas na wybór pociągu tylko do niedzieli. W poniedziałek drukujemy numery, więc jeśli ktoś nie wybierze pociągu przydzielimy mu go losowo. Startować będziecie po dojechaniu do Solinki. Nie ma możliwości dojechania tam na własną rękę!

Pamiętajcie, wszystkie sprawy załatwiamy zdalnie poprzez telefony i maile. Czytajcie komunikaty na stronie www.maratonbieszczadzki.pl, na naszym fanpejdżu FB i w mailach, które teraz dość często będziemy Wam wysyłać. 

Przyjeżdżajcie w Bieszczady! Bądźcie zdrowi i nie dajcie się zwariować w tych szalonych czasach! 

SPONSORZY:

lenkomarmamilleniumsqueezysqueezy

PARTNERZY:

garminjacek biegaliga biegow gorskichskalnykrainawilkaextremeaz-tape

PATRONI MEDIALNI:

biegigorskietvp rzeszowtvp rzeszownowiny24outdoormagazynportal gorskifestiwal biegówfestiwal biegówdziennik zachodni