ultraMaratończyku – pamiętaj o regeneracji!

ctz-fs6plusultraMaraton Bieszczadzki to najprawdopodobniej nie jedyne Twoje wyzwanie w tym sezonie. Każdy kilometr to nie tylko walka o cenne sekundy, ale też podnoszenie wydajności i duży wysiłek. W tym wszystkim należy pamiętać o zapewnieniu komfortu i odpowiedniej regeneracji. System naprzemiennych stref kompresji w opaskach kompresyjnych marki OS1st to innowacyjna metoda… STOP. Każdy już wie, czym jest kompresja. Nie każdy wie, że:
- POTRZEBUJE KOMPRESJI DYNAMICZNEJ
- POTRZEBUJE KOMPRESJI NAPRZEMIENNEJ
- MOŻE SPRAWDZIĆ I PRZEKONAĆ SIĘ - OS1ST DA CI GWARANCJĘ SATYSFAKCJI (30 DNI)*.

 

KOMPRESJA NAPRZEMIENNA

Opaski kompresyjne z systemem naprzemiennych stref kompresji to odejście od kompresji gradacyjnej, która ma zawężone zastosowanie. W opaskach OS1st zastosowano (chroniony patentem) Compression Zone TechnologyTM. Technologia ta wykorzystuje medyczne klasy kompresji w ortotycznym wsparciu dla zastosowań sportowych.

COMPRESSION ZONE TECHNOLOGYTM

 • Zwiększa przepływ krwi i chłonki do obciążonych tkanek.
 • Zwiększa natlenowanie tkanek.
 • Redukuje stężenie kwasu mlekowego.
 • Zmniejsza obrzęki limfatyczne.

Naprzemienne strefy kompresji dają efekt pompy krążeniowo-limfatycznej.

Odpowiednio zastosowane naprzemienne strefy kompresji zapewniają zwiększenie wydajności sportowej i energetycznej użytkownika, przyśpieszają i zwiększają efektywność procesu regeneracji oraz redukują ryzyko kontuzji i urazów. Strefy naprzemiennej kompresji wspomagają naturalną biomechanikę wybranych partii mięśni, ścięgien oraz więzadeł (m. in. rozcięgna podeszwowego, aparatu wyprostnego kolana, ścięgna Achillesa wraz z mięśniem brzuchatym łydki i innych).

KOMPRESJA DYNAMICZNA

W przeciwieństwie do kompresji statycznej, Compression Zone TechnologyTM użyte w opaskach OS1st zwiększa przepływ krwi i chłonki w miejscu ucisku, a co najważniejsze - ucisk zmienia się wraz z ułożeniem kończyny, na którą założona jest opaska. Innymi słowy, OS1st nie uciska nas stale jednakowo - gdy poruszamy się, strefy uciskają nas naprzemiennie (kiedy jedna uciska to druga się rozluźnia i na odwrót) masując miejsce założenia opaski.

*30 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Producenci akcesoriów sportowych bardzo często zachwalają działanie swoich produktów pisząc, że są „najlepsze” i „najskuteczniejsze”. OS1st oferuje zupełnie inne podejście - każdy może skorzystać z 30 dniowej gwarancji satysfakcji. Oznacza to, że w ciągu trzydziestu dni od zakupu można zwróci produkt bez żadnych konsekwencji, jeśli uznamy, że nie działa lub nie spełnia naszych oczekiwań.

 

Wsparcie medyczne

OS1st, jako produkt medyczny, wykorzystuje medyczne klasy kompresji, dzięki czemu:

 • stymuluje układ krążenia i limfatyczny,
 • skraca okres regeneracji,
 • zwiększa wydajność,
 • stabilizuje,
 • może zastępować taping (w wybranych przypadkach),
 • stanowi profilaktykę przeciwbólową,
 • zapewnia profesjonalne wsparcie medyczne
 • stymuluje gospodarkę tlenową tkanek.

Więcej szczegółów na: www.os1st.pl

os1

 

SPONSORZY:

lenkomarmamilleniumsqueezysqueezy

PARTNERZY:

garmingarmingarminliga biegow gorskichskalnykrainawilkaextreme

PATRONI MEDIALNI:

biegigorskietvp rzeszowtvp rzeszowoutdoormagazyngorydlaciebiewbieszczady