Pytania

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania:

Jak wykorzystać voucher? REJESTRACJA NA ZAWODY Z WYKORZYSTANIEM VOUCHERA

  1. Zawodnik wypełnia wszystkie niezbędne dane w formularzu rejestracji.
  2. W kroku „Płatności” uczestnik wprowadza kod vouchera w przeznaczonym do tego polu.

  1. Po wprowadzeniu kodu system:
  1. sprawdza, czy zawodnik jest zalogowany. Jeżeli nie, wyświetlany jest komunikat o konieczności zalogowania się na koncie,

  1. sprawdza, czy voucher przypisany jest do tego konta i czy jest ważny,
  2. po pomyślnej weryfikacji, obniża kwotę do zapłaty o wartość vouchera,

  1. jeżeli kwota vouchera jest wyższa niż opłata startowa, niewykorzystane środki będzie można wykorzystać podczas rejestracji na inne zawody. Dostępne środki można sprawdzić w zakładce Vouchery.

Vouchery działają tylko i wyłącznie na koncie, na którym były wygenerowane. Zatem jeśli pojawia się napis „kod nieprawidlowy” koniecznie sprawdź poprawność logowania na dobre konto.

Tak. Dopuszczamy możliwość przekazywania voucherów innym uczestnikom. 1. Otwórz przeglądarkę internetową, wpisz adres b4sportonline.pl 2. Zaloguj się na konto uczestnika na stronie b4sportonline.pl za pomocą loginu oraz hasła. Przekazanie voucherów innym uczestnikom. W profilu uczestnika należy odnaleźć zakładkę „Vouchery”   Zawodnik może dokonać tej operacji w z zakładce „Vouchery”. W takim przypadku należy kliknąć przycisk „Przekaż Voucher”, a następnie podać ID konta uczestnika, któremu voucher ma zostać przekazany.   Uwaga! ID konta można sprawdzić w zakładce „Vouchery” lub „Mój Profil”.
W regulaminie biegu podaliśmy numer konta i dane do przelewu – skopiuj. Opłać przelewem lub na poczcie. W tytule przelewu wpisz swoje imę, nazwisko oraz nazwę biegu w którym bierzesz udział. Jeśli płacisz za kogoś, pamietaj o podaniu danych osoby za którą płacisz.
Tak. W przypadku zaistnienia konieczności odbioru pakietu przez osobę trzecią należy przekazać osobie odbierającej pakiet, wypełnione i podpisane oświadczenie, wypełnioną i podpisaną kartę zawodnika oraz kserokopię/fotokopię (do wglądu) swojego dowodu osobistego.

 

Na trasie biegu 10 km dozwolony jest start z psem. Uczestnik startujący z psem , w razie zajęcia nagradzanego miejsca, jest pominięty w klasyfikacji. Zawodnik powinien posiadać ze sobą aktualną książeczkę szczepień psa, krótką smycz i kaganiec dla psa w strefie startu Biegu (start z końca stawki) oraz pozostawić w biurze zawodów podczas odbierania pakietu, krótkie oświadczenie, że ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone przez psa. Mając na uwadzę komfort innych zawodników należy pamiętać o tym, by start z psem nie był utrudnieniem dla żadnego innego zawodnika (długa smycz lub zbyt bliski kontakt).
Bazę noclegową w Cisnej prowadzi Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej. Polecamy kontakt z nimi: 13 468 64 65 lub informacja@cisna.pl


Powyżej nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?

Z doświadczenia wiemy, że większość odpowiedzi znajduje się w regulaminie! 🙂 Tak, tak, wiemy… To baaardzo dużo czytania… 😉

Podejmuję wyzwanie, przeczytam regulamin!
SPONSORZY:

lenkomarmamilleniumsqueezysqueezy

PARTNERZY:

garmingarmingarminliga biegow gorskichskalnykrainawilkaextreme

PATRONI MEDIALNI:

biegigorskietvp rzeszowtvp rzeszowoutdoormagazyngorydlaciebiewbieszczady