Informacje ogranizacyjne

Maratonki i Maratończycy bieszczadzcy! 

Biegamy według planu. Nie znamy jeszcze rozporządzenia, ale biegania (raczej) nikt zabraniać nie będzie. Punkt Odbioru Pakietów otwarty będzie w piątek planowo od 15.00 do 22.00 na terenie szkoły w Cisnej. Jeśli to możliwe, postarajcie się odebrać pakiety w piątek. Jeżeli ktoś nie może - upoważnijcie do tego znajomych.

WZÓR OŚWIADCZENIA >>>

Pamiętajcie, że do Punktu Odbioru Pakietów musicie przyjść z wydrukowaną, wypisaną i podpisaną kartą uczestnika. Karta jest do pobrania po zalogowaniu się na profil uczestnika na b4sportonline.pl Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mają już możliwości wydruku karty, udostępnimy puste druki w specjalnie przygotowanym do tego punkcie przed wejściem do Punktu Odbioru Pakietów. Posiadanie karty jest KONIECZNE aby odebrać pakiet. 

KARTA UCZESTNIKA >>>

STARTY : zwiedzanie tras Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego

Osoby zarejestrowane na start w niedzielę mogą startować w sobotę. Tak może być Wam łatwiej. Poza tym trzymajcie się wyznaczonych terminów. Terminy indywidualnych startów podane są na listach startowych (https://b4sportonline.pl/zimowy_maraton_bieszczadzki/)  Nie przychodźcie na start z wyprzedzeniem. W ten sposób unikniemy tłoku na trasie i w biurze. Trzymajcie dystans. Nie gromadźcie się. Pamiętajcie o maseczkach.  Parkujcie auta tak, żeby nie zastawiać drogi. 

Pamiętajcie, wszystkie sprawy załatwiamy zdalnie poprzez telefony i maile. Czytajcie komunikaty na stronie www.maratonbieszczadzki.pl, na naszym fanpejdżu FB. 

Przyjeżdżajcie w Bieszczady! Bądźcie zdrowi i nie dajcie się zwariować w tych szalonych czasach! 

 REZYGNACJA

Wiemy, że w związku z panującą pandemią nie wszyscy z Was mogą/chcą dojechać w Bieszczady. Rozumiemy. Dlatego jeżeli TERAZ ktoś chciałby jeszcze zrezygnować z biegu to do jutra (19 marca) do  GODZINY 15.00  można zgłosić swoją rezygnację poprzez konto uczestnika na platformie b4sportonline.pl i otrzymać voucher na 75% wpłaconej opłaty. ZWROT gotówki nie jest możliwy. 

SPONSORZY:

lenkomarmamilleniumsqueezysqueezy

PARTNERZY:

garmingarmingarminliga biegow gorskichskalnykrainawilkaextreme

PATRONI MEDIALNI:

biegigorskietvp rzeszowtvp rzeszowoutdoormagazyngorydlaciebiewbieszczady