Bieszczady.shop – unikatowe bieszczadzkie miejsce w sieci

Bieszczady.shop - unikatowe bieszczadzkie miejsce w sieci - największy bieszczadzki sklep on-line, w którym możesz nabyć każdy bieszczadzki produkt, który jest tego wart!

Kategorie Bieszczady.shop:

Bieszczady.Zdrowie, Bieszczady.Sztuka, Bieszczady.Książka i Bieszczady.Starocie

Bieszczady.Zdrowie - Inspirowane naturą gór!

Naturalne, tradycyjne, wyprodukowane w lokalnych zakładach rzemieślniczych produkty z surowca o najwyższej jakości. Brak w nich sztucznych dodatków, co jest gwarancją niepowtarzalnego smaku i aromatu. Tutaj znajdziesz szeroki asortyment funkcjonalnych herbatek Bieszczadzkiego Herbarium, domową spiżarnię - przetwory jak dżemy ekstra, powidła, soki, syropy, pesto niedźwiedzie, a także oleje i octy od Bieszczadzkiej Spiżarni, makarony i ziarna z gospodarstwa ekologicznego  oraz niepowtarzalne zestawy nalewkowe  oraz wyjątkowe bieszczadzkie zestawy prezentowe, które zadbają o zdrowie najbliższych Ci osób.

Bieszczady.Sztuka - znajdziecie dziesiątki dzieł  bieszczadzkich artystów - od najróżniejszych Bieszczadzkich Aniołów przez wspaniałe górskie pejzaże po unikatową serię dzieł z Bieszczadzkiego Sacrum. Tutaj możecie także nabyć autentyczną ceramikę huculską wpisaną na listę UNESCO, wykonanąręcznie z gliny i materiałów wysokiej jakości, zgodnie z pieczołowicie kultywowanymi zasadami nadającymi ceramice huculskiej niepowtarzalności!

Bieszczady.Książka - szeroki przekrój przewodników, wspomnień, analiz i dzieł historycznych – poświęconych nie tylko Bieszczadom ale i całym Karpatom.  Nasz bestseller przewodnik: Bieszczady.20 największych atrakcji przyrodniczych.  To bogato ilustrowana opowieść przewodnicka, której bohaterami są bieszczadzkie zwierzęta, rośliny i ...widoki. To 20 propozycji wycieczek pieszych (ewentualnie w części rowerowych), poprowadzonych przez miejsca mniej popularne i zatłoczone, które nawet latem oferują przyrodę w stanie naturalnym, a nawet niekiedy ...dzikim.

Tutaj znajdziesz także naszą wizytówkę Bieszczadzki Kalendarz, wspólnie tworzony przezbieszczadzką społeczność portalu mojebieszczady.com. To wyjątkowy i oryginalny kalendarz, bardzo duży format A2 pozwala na odpowiednie wyeksponowanie piękna bieszczadzkich fotografii. Znajdziecie w nim informacje szczególnie ważne z bieszczadzkiego punktu widzenia. Godziny wschodów i zachodów słońca dla wędrowców, imieniny do świętowania w Bieszczadach. Tutaj także mnóstwo świąt stanowiących okazje do dobrej zabawy – dla miłośników przyrody – Dzień Dzikiej Fauny i Flory, Dzień Drzewa, Zdrowego stylu życia, Wegetarianizmu, czy przygód prawdziwie bieszczadzkich Dzień Napojów Wyskokowych, Dzień Przytulania czy Dzień Kobiet Wiejskich. Bieszczadzki Kalendarz 2021 zawierał będzie święta ważne dla biegaczy biegających po Bieszczadach - daty wszystkich imprez: Zimowy Maraton Bieszczadzki, Festiwal Biegu Rzeźnika, Bieg Rzeźnika, Hyundai ultraMaraton Bieszczadzki, Maraton Selekcja.

Bieszczady.Starocie - kategoria, która jest rozwijana, tutaj znajdziesz unikatowe pełne duszy przedmioty jak: pokoleniowy kilim huculski, bojkowskie ceramiczne dzbany, akcesoria z dawnych bieszczadzkich gospodarstw jak i meble.

Zaproś Bieszczady do swojej codzienności!

www.bieszczady.shop

SPONSORZY:

lenkomarmamilleniumsqueezysqueezy

PARTNERZY:

garmingarmingarminliga biegow gorskichskalnykrainawilkaextreme

PATRONI MEDIALNI:

biegigorskietvp rzeszowtvp rzeszowoutdoormagazyngorydlaciebiewbieszczady