Bluzy uMB i ZiMB

Podczas rejestracji na ultraMaraton Bieszczadzki oraz Zimowy Maraton Bieszczadzki można zamawiać bluzy do biegania w cenie 199zł. Są to bluzy firmy Newline, takie jakie oferowalismy w ubiegłym roku. Stary model nosiła m.in. obsługa Biegu Rzeźnika oraz Maratonu Bieszczadzkiego. Zobaczyć je można  …na zdjęciach Biegu Rzeźnika oraz wielu innych imprez, gdzie cieszyły sie spora popularniością.  Na stronie Norafsport.pl dostępna jest  tabela rozmiarów: męskie i damskie. Zdjęcia poniżej.

Bluzy są ologowane logiem ultraMaratonu Bieszczadzkiego lub Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego na prawej piersi oraz mają stylizowany napis "Maraton Bieszczadzki" na plecach.

Oficjalny popis kurtek wygląda tak:

14096-06 Kurtka warm up jacket Kurtka przeznaczona do biegania oraz nordic walking. Idealna do treningu w bezwietrznych warunkach zimowych nawet przy mrozie dochodzącym do -15 stopni. Kurtka posiada dwie kieszeni z przodu oraz kieszeń na mp3.Przedłużone rękawy z zakładką na kciuk zapewniają dodatkową ochronę dłoni. Kurtka posiada kaptur, który zabezpiecza przed zimnem. Kurtka wykonana w 100 % z poliestru Temperatura użycia: 0/-15C.

 

SPONSORZY:

lenkomarmamilleniumsqueezysqueezy

PARTNERZY:

garmingarmingarminliga biegow gorskichskalnykrainawilkaextreme

PATRONI MEDIALNI:

biegigorskietvp rzeszowtvp rzeszowoutdoormagazyngorydlaciebiewbieszczady