Gorący Potok

Gorący Potok to jedyny taki kompleks w Polsce!

Posiadamy kilkanaście oryginalnych, zewnętrznych niecek basenowych o zróżnicowanej temperaturze wody 34-40 stopni Celsjusza z naturalną, surową wodą siarkową, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Fontanny, masaże wodne, gejzery w niepowtarzalnym klimacie japońskiego onsenu tworzą niezapomniany klimat o każdej porze roku i dają niesłychany relaks dla całej rodziny. Dla tych bardziej szukających wrażeń mamy trzy zjeżdżalnie wodne o różnej długości oraz nietypowy park linowy, który jest usytuowany nad częścią basenów, z którego można oglądać cudowne, panoramiczne widoki.

Przygotowaliśmy trzy różne trasy trudności, gdzie gwarantujemy dreszcz emocji i adrenaliny.

Dla najmłodszych przybyłych gości również zapewniamy masę rozrywki. Wodne Figle Migle to nic innego jak plac zabaw w wodzie, w którym szaleństwo trwa bez końca, a blisko tego znajduje się niemały brodzik, po którym milusińscy mogą skakać, wspinać się i zjeżdżać prosto do wody. Ale to jeszcze nie koniec!

Dmuchany Raj to kolejna, niepowtarzalna atrakcja dla dzieci. Kolorowe, duże dmuchane zjeżdżalnie dopełniają dziecięcą strefę i stanowią obowiązkowy punkt sprawdzenia swoich możliwości. Dla dorosłych chcących zażyć odrobiny relaksu i wyciszyć swój organizm polecamy wyjątkową strefą SPA- Grzysno Przyjemność.

Kameralne niecki ze zwiększonym stężeniem siarki, czy kąpiele borowinowe zdrowotnie oddziałują na całe ciało. Chcąc maksymalnie zniwelować przemęczenie, usunąć toksyny z organizmu czy wpłynąć korzystnie na skórę nie można zapomnieć o saunach, które dają szereg innych właściwości zdrowotnych. Po takim zestawie relaksu zalecamy odpoczynek w tężni solnej aby w największym stopniu wyciszyć się i nabrać pozytywnej energii.

Dodatkowo dysponujemy szeroką ofertą masaży, a nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego zabiegu dobranego do preferencji gościa.

Korzystając z szeregu atrakcji, które przygotowaliśmy nie można zapomnieć aby nakarmić całą rodzinę!

Słyniemy z najlepszych Steaków oraz burgerów znakomitej jakości, które można znaleźć w naszej restauracji Beef Master znajdującej się na pierwszym piętrze. Menu jest szerokie, a w nim także zupy, makarony czy sałatki. Dla chętnych kuchni tradycyjnej zapraszamy serdecznie na Bistro, położone na parterze, gdzie królują świeże i pyszne dania na wagę, a porcję można wybrać wprost proporcjonalnie do głodu każdego członka rodziny!

https://www.goracypotok.pl/

SPONSORZY:

lenkomarmamilleniumsqueezysqueezy

PARTNERZY:

garmingarmingarminliga biegow gorskichskalnykrainawilkaextreme

PATRONI MEDIALNI:

biegigorskietvp rzeszowtvp rzeszowoutdoormagazyngorydlaciebiewbieszczady