Nowy termin, przepisanie lub rezygnacja z udziału w Zimowym Maratonie Bieszczadzkim.

Bieszczadzka Maratonko, Bieszczadzki Maratończyku! 🙂

W związku z koniecznością zmiany terminu Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego, wszystkich uczestników przepisaliśmy na nowy termin - odpowiednio z soboty 30 stycznia - na sobotę 20 marca, z niedzieli 31 stycznia - na niedzielę 21 marca. Oczywiście w dalszym ciągu możliwe są zmiany serii/dni.

Każdy z Was otrzyma e-mail z indywidualnym linkiem do panelu Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego.  Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe. Także te używane tylko na potrzeby rejestracji na biegi. Sprawdźcie również w spamie. Pod przesłanym linkiem znajdziecie przekierowanie do indywidualnego systemu rejestracji.

Mamy świadomość, iż nowy termin biegu - ostatni zimowy weekend - może nie wszystkim odpowiadać. Dlatego też do 6 lutego możecie zrezygnować z udziału w biegu otrzymując pełen zwrot gotówki lub voucher o wartości 120% uiszczonego wpisowego, który będziecie mogli wykorzystać na naszych biegach przez następne dwa lata.

Mamy nadzieję, że jednak zostaniecie z nami i że mimo wszystko zobaczymy się w Bieszczadach. Mamy też nadzieję, że będziemy mogli w trakcie biegu posilić się i rozgrzać zarówno w Hotelu Carpatia jak i w Karczmie Brzeziniak. Liczymy, że wtedy już ...będzie dobrze.

Jeżeli chcesz wystartować w marcu nie musisz robić nic.

Aby wyrejestrować się z biegu należy kliknąć w link otrzymany w mailu i wybrać właściwą opcję.

Możecie również zalogować się na swoje konto https://b4sportonline.pl/ i wygenerować voucher lub zrezygnować z biegu.

Pozdrawiamy
Ekipa
Fundacji Bieg Rzeźnika

SPONSORZY:

lenkomarmamilleniumsqueezysqueezy

PARTNERZY:

garmingarmingarminliga biegow gorskichskalnykrainawilkaextreme

PATRONI MEDIALNI:

biegigorskietvp rzeszowtvp rzeszowoutdoormagazyngorydlaciebiewbieszczady